Svoboda & Williams pomůže s řešením současné situace nájemců nebytových prostor

by   Svoboda & Williams
2020-04-14   12:44
/uploads/posts/741b061f91311d6e6aec00d48cd8d10e83f703a1/images/Komerční prostory.jpeg

Současný stav nevyhnutelně zahýbe celým kancelářským trhem, proto tým Svoboda & Williams nabízí pomoc při optimalizaci provozních nákladů v oblasti pronájmu kancelářských, výrobních a skladových prostor.

Svoboda & Williams nabízí nájemcům nebytových prostor úvodní bezplatnou konzultaci a analýzu jejich stávajících nájemních podmínek. Cílem služby je dosažení dohody s pronajímatelem vedoucí k celkovému snížení provozních nákladů nájemce, přejednání nájemních podmínek a zajištění podnájmu volných kapacit, případně relokace nájemce. Společnosti zároveň mohou jako přechodné řešení využít vybavených kanceláří s pružnou dobou nájmu z nabídky Svoboda & Williams.

„Nájemci komerčních prostor se na nás začínají obracet s dotazy na možná řešení náhle vzniklé situace, kdy se řada firem potýká se zásadními výpadky svých příjmů. Snažíme se situaci na trhu monitorovat a nabízíme součinnost při jednáních s pronajímateli, jejichž situace není o nic jednodušší," dodává Petra Schinkmannová, která má ve Svoboda & Williams na starosti zastupování nájemců.