Current page

< back to search results

2020-04-01  11:32

Svoboda & Williams

more results


Attachments:

Sdílené kanceláře Offices Unlimited: opatření v souvislosti s COVID-19

/uploads/posts/4fed3956ffc05dc2448f8d9889e61e239d4a5ce6/images/DĚTKÝ DŮM-4510.jpg

Součástí realitní kanceláře Svoboda & Williams je společnost Offices Unlimited, jejíž portfolio tvoří sdílené kanceláře s flexibilní dobou nájmu. V souvislosti s virem COVID-19 byla ve všech jejích prostorách zavedena nadstandardní hygienická opatření a pravidla, která minimalizují šíření nákazy. Společnost zároveň zahájila možnost videoprohlídek, takže zájemci si mohou všechny kanceláře i budovy prohlédnout prostřednictvím videohovoru s makléřem.

Zaměstnanci Offices Unlimited důkladně monitorují situaci kolem viru COVID-19 a následují veškerá doporučení vlády a Světové zdravotnické organizace. „V kancelářské budově Na Příkopě 15 byl nově zaveden coworking v menších, oddělených kancelářích, které v současné době představují lepší alternativu k rozlehlému open space. Všechny prostory Offices Unlimited jsou pravidelně větrány díky otevíratelným oknům, což také výrazně přispívá ke snížení patogenů ve vzduchu,“ dodává Kateřina Burešová, Flexible Workspace Consultant Svoboda & Williams.

Přijatá opatření v prostorách sdílených kanceláří Offices Unlimited jsou následující:

- Zaměstnanci i nájemci mají povinnost ve společných prostorách nosit roušku a udržovat rozestup minimálně 3 metry.
- Kancelářské prostory jsou každodenně důkladně desinfikovány, několikrát denně se desinfikují tlačítka výtahů, kliky, kuchyňky a toalety. Nájemcům je desinfekce neustále k dispozici.
- Nájemcům je k dispozici žehlička pro desinfekci roušek.
- Zájemci o prohlídky mohou využít videoprohlídky kanceláří a budovy v reálném čase, tedy prostřednictvím služeb FaceTime, WhatsApp, Skype, Messenger ad.
- Ve sdílených kancelářích myhive Flexi Offices lze využít restauraci určenou pouze pro nájemce budovy, možný je pouze výdej jídla s sebou.
- Zaměstnanci neustále monitorují provoz a opatření ve všech budovách.

pdfdownload PDF Statisticsbookmark

Basic Statistics

123- Companies publishing
42985- Daily updates
30- Countries

Start publishing today!