Předávání ocenění HOF Awards 2019 – Best of the Best v Praze

by   CIJ iDesk I
2019-04-05   12:57

Včera večer se v hotelu Marriott v centru Prahy konala galavečeře HOF Awards 2019, na které se sešli představitelé nejlepších realitních projektů, společností a odborníci v oboru z celé střední a východní Evropy. Každý ze 160 letošních kandidátů zvítězil ve své kategorii série soutěží CIJ Awards pořádané každoročně v Praze, Varšavě, Bratislavě, Budapešti, Bukurešti a Bělehradě.

Kromě silného českého kontingentu přilákala soutěž velký počet účastníků z celého regionu CEE, z nichž Geo Margescu, výkonný ředitel Rumunské developerské společnosti Forte Partners se na pódiu ocitl hned dvakrát, aby si převzal cenu Leading Leadership in Real Estate a cenu Investment Transaction of the year (projekt The Bridge). Mihai Paduroiu, šéf poradenského týmu Advisory & Transaction Services and Offices v bukurešťské pobočce společnosti CBRE si jménem své firmy odnesl sošku vítěze ceny HOF Awards Office Real Estate Agency. Vítězem své kategorie Warehouse Real Estate Agency se stala společnost 108 Agency. První vítězkou ženské kategorie HOF Awards – Leading Female Property Professional se stala Michaela Semanová (Savills).

Pokud jde o vítězné projekty, porazila společnost Liebrecht & wooD své konkurenty projektem Centrum Praskie Koneser, vítězné sošky v kategorii Warehouse Development za projekt Amazon Fulfillment Center se jménem společnosti Panattoni Europe zmocnil Robert Dobrzycki, její výkonný ředitel pro Evropu. Společnost Panattoni Europe vyhrála i kategorie Warehouse Lease (DHL) a Warehouse Developer of the year.

Nejžádanější mezi udílenými cenami, cena Best Law Firm v kategorii služeb, byla tentokrát udělena společnosti Wilsons. V téže kategorii se hrdým vlastníkem vítězné sošky Tax & Finance Advisor stala společnost TPA. A konečně, společnost Penta Real Estate získala cenu Office Lease za transakci, kterou zprostředkovala pro Deloitte pražský projekt Churchill, a sošku Best Land Transaction si odnesla společnost CTP za svou akvizici v maďarském Biatorbagy.